Najzdrowszy newsletter w sieci:

wraz z informacjami o nowościach w naszej ofercie

Multi TEST narkotykowy z moczu

  • Test narkotykowy wykrywający 6 rodzajów narkotyków jednocześnie
  • - w opakowaniu 1 test
Multi TEST narkotykowy z moczu
Multi TEST narkotykowy z moczu
Multi TEST narkotykowy z moczu
Multi TEST narkotykowy z moczu
Multi TEST narkotykowy z moczu
Multi TEST narkotykowy z moczu
Nasz bestseller
Jak wykonać badanie:true286
Interpretacja wyników testu:true286
24,99 zł
/ szt. brutto
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 99,00 zł

Dostępność produktu w sklepach

Multi TEST narkotykowy z moczu
Multi TEST narkotykowy z moczu

Opis produktu

Multi TEST to uniwersalny i szybki paskowy test narkotykowy pozwalający na wykrycie w moczu badanej osoby aż 6 różnych narkotyków.

Jest to niezwykle przydatne narzędzie diagnostyczne do zastosowania w warunkach domowych, które pozwala znaleźć ślady zażycia najbardziej popularnych narkotyków, takich jak amfetamina, heroina, kokaina, morfina, marihuana i haszysz.

Do przeprowadzenia badania potrzebna jest odpowiedniej objętości próbka moczu, zgromadzona do suchego i czystego naczynia. Niezbędny jest również zegarek z sekundnikiem. Test zanurzamy w próbce na 15 sekund, a wyniki odczytujemy po upływie 5 minut, ich interpretacja po czasie dłuższym niż 15 minut nie jest już wiarygodna.

Opakowanie Multi TEST zawiera 4 paski testowe złączone w jednej plastikowej obudowie, co umożliwia wykonanie jednorazowego badania na obecność wszystkich 6 narkotyków. Dzięki temu badanie przeprowadzamy szybko i wygodnie.

Do analizy wystarczą 4 paski, ponieważ morfina i heroina wykrywana jest na jednym pasku testowym (wynik w okienku MOR), podobnie jak haszysz i marihuana (wynik w okienku THC). Rezultat pozytywny wskazujący na obecność niedozwolonych substancji oznacza się w postaci jednego różowego prążka w strefie kontrolnej C.

Przed przystąpieniem do badania należy zapoznać się z informacjami zawartymi w instrukcji obsługi, jest to warunek konieczny do poprawnego przeprowadzenia testu.

Pamiętajmy o tym, że poszczególne rodzaje narkotyków utrzymują się w organizmie przez różny czas. Marihuanę i haszysz można wykryć przez okres 5-20 dni, amfetaminę w czasie 1-3 dni od momentu zażycia, morfinę i heroinę 2-3 dni, a kokainę 1-4 dni.

Skład opakowania:

Opakowanie Multi TEST narkotykowy z moczu zawiera wyposażenie niezbędne do wykonania jednego badania:

  • 1 foliową szczelnie zamkniętą kopertkę, w której znajduje się: 1testi 1 środek pochłaniający wilgoć
  • 1 instrukcję używania wyrobu


Przed wykonaniem badania należy przygotować papierowy ręcznik i zegarek, który będzie potrzebny do odmierzenia czasu odczytu wyniku testu.

 Materiał do badania: próbka moczu

Czas oczekiwania na wynik: Wynik testu odczytujemy po upływie 5 minut

 To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania
lub etykietą. 

Jak wykonać badanie?

Samo badanie za pomocą Multi TEST jest proste i powinno być wykonane na podstawie próbki świeżego moczu zebranego do suchego i czystego pojemnika. Pora jego pobrania nie jest istotna, należy natomiast pamiętać, że w przypadku niemożności natychmiastowego przeprowadzenia diagnozy, próbkę należy przechowywać nie dłużej niż 48 godzin w temperaturze oscylującej wokół 2-8°C. W takim wypadku przed rozpoczęciem badania należy ją ogrzać.

Zanim przeprowadzimy test, musimy pamiętać o tym, że:

  • nie wolno zanurzać dolnej obudowy w próbce moczu
  • test powinien być zanurzony w próbce na tyle długo, aż w okienkach wynikowych pojawią się prążki kontrolne. Proces trwa zazwyczaj ok. 15 sekund.
  • badany mocz nie może mieć bezpośredniej styczności z okienkami wynikowymi

Badanie na narkotyki Multi - zanurzanie pasków testowych w próbce moczu

Zdejmij osłonę pasków testowych i ostrożnie zanurz je w próbce moczu, do momentu, w którym w okienkach wynikowych pojawią się prążki kontrolne C. Cały proces może trwać ok. 15 sekund. Uważaj, aby ciecz nie dotknęła dolnej krawędzi obudowy testu.

Badanie na narkotyki Multi - oczekiwanie na wyniki badania

Po 15 sekundach i pojawieniu się prążków kontrolnych wyjmij test z próbki i umieść na płaskiej powierzchni. Ostateczne wyniki należy odczytać po upłynięciu 5 minut.

 

Pamiętaj, że wynik zinterpretowany po czasie dłuższym niż 15 minut będzie nieprawidłowy. Należy ściśle przestrzegać wymaganych wartości.

Interpretacja wyników testu

Jak interpretować wyniki badania na narkotyki Multi?

 

Produkt to 4 paski pełniące funkcję niezależnych testów, wyposażonych w substancje aktywne wchodzące w reakcję z obecnymi w moczu narkotykami lub ich metabolitami. Propozycja zapewnia szerokie spektrum możliwości diagnostycznych, które obejmują detekcję amfetaminy, kokainy, morfiny, heroiny oraz marihuany i haszyszu.

 

Test na narkotyki Multi - wynik dodatni

Wynik dodatni

Gdy w badanym moczy znajduje się narkotyk lub jego metabolit w strefie kontrolnej C pojawia się barwny prążek.

Test na narkotyki Multi - wynik ujemny

Wynik ujemny

Ujemny wynik reprezentowany jest przez dwa prążki pojawiające się w strefach testowej T i kontrolnej C. Wystąpienie obu pasków to dobra wiadomość dla wszystkich badanych, oznacza brak obecności narkotyków w moczu.

Test na narkotyki Multi - wynik nieważny

Wynik nieważny

Brak widocznych prążków lub pojawienie się jedynie tego zlokalizowanego w strefie testowej T oznacza nieważność przeprowadzonego badania i konieczność dokonania kolejnego.

 

Należy zapamiętać również, że nie jest ważna intensywność prążka testowego, samo jego wystąpienie oznacza ujemną diagnozę.

Do pobrania
Rękojmia do końca daty ważności testu

Rękojmia do końca daty ważności testu

Pytania innych klientów
Jakie narkotyki mogę zdiagnozować testem?
Multi TEST to uniwersalny i szybki paskowy test narkotykowy pozwalający na wykrycie w moczu badanej osoby aż 6 różnych narkotyków. Jest to niezwykle przydatne narzędzie diagnostyczne do zastosowania w warunkach domowych, które pozwala znaleźć ślady zażycia najbardziej popularnych narkotyków, takich jak amfetamina, heroina, kokaina, morfina, marihuana i haszysz.
Jak długo w organizmie utrzymują się narkotyki?
Poszczególne rodzaje narkotyków utrzymują się w organizmie przez różny czas. Marihuanę i haszysz można wykryć przez okres 5-20 dni, amfetaminę w czasie 1-3 dni od momentu zażycia, morfinę i heroinę 2-3 dni, a kokainę 1-4 dni.
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?
Skorzystaj z formularza zapytania lub zadzwoń pod numer801 000 977
Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o Multi TEST narkotykowy z moczu

5.00
Liczba wystawionych opinii: 2
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Test bardzo prosty w przeprowadzeniu i dokładny. Minusem jest utrata zaufania do syna który jak sie okazało za bardzo imprezował na domówce u kolegi. Przynajmniej możemy działać poki nie jest za późno
2021-04-29
Kate
Czy opinia była pomocna? Tak 20 Nie 17
5/5
W moim tescie wyszlo ze brałem amfetamine. Jest napisane ze amfetamina utrzymuje sie 3 dni. A ja owszem bralem lecz była to niedziela 21.04.2019 w godzinach wieczorowych. A dziś jest 25.04.2019. Test robilem o godz 15. Czy jest mozliwe ze nie jeszcze to ze mnie do. Konca nie wyparowało? Bo ten test raczej nie powinien sie pomylic ? Dodaje zdjecie plytki. Prosze o jakies opinie
2019-04-25
Szefon, Wrocław
Czy opinia była pomocna? Tak 147 Nie 21
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady Farmaceuty

2023-08-23

Uzależniony od narkotyków nastolatek. Gdzie szukać pomocy?

Uzależnienie od narkotyków to poważny problem. W takiej sytuacji ważne jest podjęcie szybkich i skutecznych kroków w celu znalezienia odpowiedniego wsparcia i pomocy. Podpowiadamy gdzie szukać pomocy i jak odpowiednio wspierać osobę uzależnioną.

więcej
2023-08-10

Psychiczne, fizyczne i społeczne skutki zażywania narkotyków

Zażywanie narkotyków ma poważne i często trwałe skutki dla zdrowia fizycznego i psychicznego osoby uzależnionej i jej bliskich.

więcej
2023-08-02

"Czy bierze narkotyki?" Objawy uzależniania od narkotyków i metody diagnostyczne.

Zachowanie po zażyciu narkotyków zwykle zmienia się radykalnie. Substancje psychoaktywne oddziałują na psychikę - normą są zmiany zachowania, ich rodzaj oraz nasilenie. Są jednak sytuacje, w których trudno domyślić się, że człowiek jest "pod wypływem". Wiedza o objawach może pomóc. Objawy różnią się w zależności od przyjmowanej substancji psychoaktywnej.

więcej
2023-07-27

Co zażywa młodzież? Popularne narkotyki.

Wiedza na temat popularnych narkotyków oraz objawów towarzyszących osobie pod ich wpływem, może pomóc w rozpoznaniu czy bliska osoba zażywa narkotyki. Oto kilka popularnych narkotyków wśród młodzieży i sposoby ich rozpoznawania.

więcej
2022-06-08

Przyczyny śmierci w młodym wieku. Młodzi ludzie za rzadko się badają

Tylko 7 proc. Polaków robi sobie badania profilaktyczne, kiedy nic im nie dolega. Wg. WHO z powodu nowotworów, cukrzycy oraz chorób układu krążenia i układu oddechowego na świecie umiera 41 mln osób rocznie. Wg. GUS-u, w Polsce te choroby są najczęstszą przyczyną przedwczesnych śmierci.

więcej
2022-05-04

Narkotyki - jakie najczęściej przyjmują Polacy

Wiek i narkotyki. Jaki procent z tego to młodzież? Jak rozpoznać osobę pod wpływem. Metody leczenia. Domowe testy na wykrycie substancji psychoaktywnych w organizmie.

więcej
2022-03-30

Zdrowie psychiczne Polaków

Powołujemy się na rzetelne dane i statystyki. Na jakie choroby psychiczne najczęściej zapadają Polacy, jaki % osób podejmuje leczenie, jak wygląda leczenie farmakologiczne, oraz jaki jest w PL dostęp do leczenia zaburzeń psychicznych dla dzieci i dorosłych

więcej
2022-01-21

Wpływ używek na zdrowie i urodę!

Używkom mówię NIE! - to najczęstsze postanowienie noworoczne. Dlaczego warto wytrwać w tym postanowieniu? Otóż używki nie tylko rujnują nasze zdrowie, ale także urodę. Prezentujemy kilka faktów, które skłonią do myślenia i zmotywują do podjęcia słusznych kroków.

więcej
2021-07-13

CO BIERZE MŁODZIEŻ? Poznaj substancje, które mogą zagrażać również Twojemu dziecku.

Z roku na rok społeczeństwo coraz częściej sięga po substancje psychoaktywne, w tym młodzież, która bardzo szybko się od nich uzależnia, zarówno psychicznie jak i fizycznie. Jakie mają działanie na organizm ludzki i co powoduje, że jednorazowe zażycie narkotyku zmienia się szybko w nawyk?

więcej
2021-07-05

Moje dziecko bierze narkotyki? Co robić?

Zażywanie narkotyków w ostatnich latach stało się bardzo popularne w subkulturze, młodzież w coraz młodszym wieku sięga po używki.  Ich zażywanie może bardzo wpłynąć nie tylko na zdrowie młodej osoby, ale także  na jego zachowanie czy wygląd fizyczny.

więcej
2018-10-23

Jak sprawdzić, czy dziecko zażywa narkotyki

Narkotyki to wbrew pozorom bardzo popularne i łatwo dostępne substancje. Kiedy dziecko po nie sięga, rodzice zazwyczaj nie maja o tym pojęcia. Zdarzają się sytuacje, że podejrzewają coś niedobrego, niestety nastolatek potrafi sprawnie ukryć swoje uzależnienie. Dlatego najważniejsza jest szybka reakcja rodziców na jakiekolwiek niepokojące oznaki. Pierwszym, głównym krokiem jest stały kontakt z dzieckiem. Drugi krok to czujna obserwacja i sprawdzanie symptomów, które wskazują na to, że dziecko zażywa narkotyki. Idealnym rozwiązaniem może być TEST narkotykowy ze śliny.

więcej
2016-12-22

Amfetamina – objawy i skutki zażywania amfetaminy

Amfetamina jest środkiem stymulującym centralny układ nerwowy. Jej historia sięga roku 1887, a w latach 30 ubiegłego stulecia produkowano ją już na szeroką skalę 1Co się dzieje po zażyciu amfetaminy?  Zażywanie amfetaminy wiąże się także z wysokim ryzykiem uzależnienia. Dowiedz się więcej na ten temat.

więcej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel