Porady Farmaceuty

IMG Eksperta

Nazywam się Łukasz Waligórski i jestem magistrem farmacji.

Ut tristique fermentum dui quis maximus. Nam scelerisque aliquet sem in mollis. Fusce lobortis turpis massa, quis lobortis velit dapibus dictum. Donec ac ligula vel nisi pretium sagittis id nec felis. Pellentesque bibendum elit at lectus gravida aliquet. Aenean placerat leo eget vulputate faucibus. Sed at iaculis risus.

2022-01-21

Wpływ używek na zdrowie i urodę!

Używkom mówię NIE! - to najczęstsze postanowienie noworoczne. Dlaczego warto wytrwać w tym postanowieniu? Otóż używki nie tylko rujnują nasze zdrowie, ale także urodę. Prezentujemy kilka faktów, które skłonią do myślenia i zmotywują do podjęcia słusznych kroków.

więcej
2022-01-12

Badam się regularnie – najważniejsze postanowienie noworoczne!

Czy Twoje postanowienia noworoczne uwzględniają większą dbałość o swoje zdrowie? Badam się! - to powinien być punkt numer jeden na każdej liście. Badania pozwolą zdiagnozować Twój stan zdrowia i zapobiec ewentualnym chorobom w przyszłości. Mogą być również wskazówką do zmiany diety, czy zachętą do aktywnego spędzania czasu. Sprawdź czy na pewno wiesz jakie badania profilaktyczne należy wykonać i jak często.

więcej
2022-01-05

Najczęstsze choroby wieku dziecięcego. Objawy i leczenie

Choroby wieku dziecięcego - czyli z czym może zetknąć się Twoje dziecko w żłobku, przedszkolu lub szkole. Sprawdź czy wiesz jak je rozpoznać i leczyć.

więcej
2021-12-28

Postanowienie noworoczne - Dbam o zdrowie!

„Z Nowym Rokiem nowym krokiem”, „gdy Nowy Rok w progi, to Stary Rok w nogi”, „Nowy Rok nastaje, każdemu otuchy dodaje”. Znasz te powiedzenia? Oznaczają nic innego tylko nowe możliwości, dla których pretekstem jest zmiana cyfry roku.

więcej
2021-12-22

Wigilijne potrawy- na zdrowie!?

Poznaj nasz przegląd Wigilijnych potraw. Sprawdzamy ich wartości odżywcze, witaminy, ilość kalorii.

więcej
2021-12-15

Dlaczego lubimy dawać i otrzymywać prezenty?

Jak Święta to prezenty! 

Czy zastanawiałałaś się kiedyś dlaczego kultura dawania i otrzymywania prezentów jest dla nas taka ważna? Czy wiesz, że prezetny odgrywały ważną rolę juz wśród pierwszych ludzi na ziemi. Czytając to, przekonasz się, że jeszcze nigdy o radości dawania i otrzymywania prezetnów nie myślałaś w ten sposób. Dowiesz się, dlaczego tak bardzo lubimy podarunki. Nasz krótki zbiór "prezentowych" ciekawostek wiele wyjaśnia. 

więcej
pixel