Nazywam się Łukasz Waligórski i jestem magistrem farmacji.
Ut tristique fermentum dui quis maximus. Nam scelerisque aliquet sem in mollis. Fusce lobortis turpis massa, quis lobortis velit dapibus dictum. Donec ac ligula vel nisi pretium sagittis id nec felis. Pellentesque bibendum elit at lectus gravida aliquet. Aenean placerat leo eget vulputate faucibus. Sed at iaculis risus.
Sposoby na obniżenie poziomu cukru we krwi
Jak długo trwa ciąża?
Pytanie tylko pozornie nie nastręcza trudności. Zazwyczaj w powszechnej świadomości funkcjonuje bezdyskusyjny termin - 9 miesięcy. Niemniej, większość kobiet zdaje sobie sprawę, iż kluczowe w przypadku ciąży są jednak tygodnie, a nie miesiące. Ile zatem trwa ciąża? Jak precyzyjnie określić datę porodu?
Dieta na zwiększenie płodności - co jeść, aby łatwiej zajść w ciążę?
Pytania dotyczące czynników wpływających na zwiększenie płodności nie znikają z poradnikowych stron. Rzecz jasna, szczególnym zainteresowaniem temat ten cieszy się u kobiet, które zazwyczaj poświęcają większą uwagę diecie i równie często to właśnie one szukają powiązań między dietą a płodnością. Warto, zatem pochylić się nad tym zagadnieniem i podjąć próbę rozstrzygnięcia wspomnianego wpływu.
Endometrioza a ciąża
Zawsze marzyłaś o posiadaniu dużej rodziny? Starasz się zrealizować swoje pragnienia, próbując zajść w ciążę - niestety, nie kończą się one spodziewanym efektem. Szukasz przyczyn pod bacznym okiem lekarza... diagnoza wskazuje na endometriozę. Popadasz w panikę. Spokojnie - to nie jest sytuacja dramatyczna.
więcejJaka pozycja seksualna najbardziej sprzyja zajściu w ciążę?
Wbrew utartym przekonaniom zajście w ciążę nie zawsze jest łatwe. Niekiedy może okazać się wręcz karkołomną czynnością, nakierowaną głównie na prokreacyjny cel, a tym samym przyćmiewającą odczuwanie fizycznej przyjemności z bliskości fizycznej partnerów. Jak zatem pogodzić obie te sfery? Czy są pozycje seksualne, które skutecznie wzmacniają szanse na zapłodnienie?
więcejAmfetamina – objawy i skutki zażywania amfetaminy
Amfetamina jest środkiem stymulującym centralny układ nerwowy. Jej historia sięga roku 1887, a w latach 30 ubiegłego stulecia produkowano ją już na szeroką skalę 1. Co się dzieje po zażyciu amfetaminy? Zażywanie amfetaminy wiąże się także z wysokim ryzykiem uzależnienia. Dowiedz się więcej na ten temat.
więcej