Nazywam się Łukasz Waligórski i jestem magistrem farmacji.
Ut tristique fermentum dui quis maximus. Nam scelerisque aliquet sem in mollis. Fusce lobortis turpis massa, quis lobortis velit dapibus dictum. Donec ac ligula vel nisi pretium sagittis id nec felis. Pellentesque bibendum elit at lectus gravida aliquet. Aenean placerat leo eget vulputate faucibus. Sed at iaculis risus.
Co należy wiedzieć o menopauzie. Jak ją rozpoznać i jak wspierać gdy doświadcza jej bliska osoba
Dotyka kobietę w okolicach 50 roku życia. Menopauza, bądz inaczej klimakterium. Kolejny etap w życiu kobiety. Bywa trudny do przejścia. Dlaczego ważne w tym czasie jest wsparcie bliskich?
więcejSiła zdrowych nawyków! Jak je wyrobić? Dlaczego to bywa takie trudne? Jak zdrowe nawyki kształtować w dziecku?
Nawyki najlepiej zacząć kształtować już w dzieciństwie, aby w życiu dorosłym były, czymś oczywistym, z czym nie trzeba się mierzyć, męczyć i wkładać wiele wysiłku, aby te "złe" nawyki było trzeba korygować.
Kształtowanie nawyków u dzieci to rola ich rodziców. Gdy musimy pochylić się nad nimi w wieku dorosłym, bywa trudno i nie zawsze udaje się nam te nawyki zmienić.
Jak to jest z tą profilaktyką - czyli jak się badają Polacy? Najświeższe dane z 2021 roku.
Wiele chorób wykrytych w początkowym stadium jest do wyleczenia albo zaleczenia. Jeśli swemu samochodowi robisz co roku przegląd techniczny, a skończyłaś/eś 40 lat, zrób to samo dla siebie.
więcejInhalacja. Wsparcie w przeziębieniu i chorobach układu oddechowego.
Katar, zatkane nos i zatoki, suchy kaszel. Chcesz wesprzeć leczenie i poprawić samopoczucie?
Ułatwić oddychanie swojemu dziecku? Skorzystaj z dobroczynnego działania inhalacji.
więcejZdrowy żołądek w 10 krokach
Coraz więcej osób skarży się na ból żołądka. Winny jest styl życia i złe nawyki żywieniowe. Warto więc wiedzieć co mu pomaga, a co szkodzi- aby zapobiegać, nie leczyć.
więcejBól gardła, gorączka? Sprawdź czy na pewno potrzebujesz antybiotyk!
Ból gardła, gorączka, osłabienie. Większość z nas co najmniej raz w roku przechodzi zapalanie gardła, które zazwyczaj jest efektem wirusowej lub bakteryjnej infekcji górnych dróg oddechowych. Odróżnienie od siebie tych dwóch rodzajów infekcji pozwoli rozpocząć skuteczne leczenie. Pamiętajmy, że diagnozę postawić może tylko lekarz.
więcej