Najzdrowszy newsletter w sieci:

wraz z informacjami o nowościach w naszej ofercie

Test Ciążowy PINK DUO

  • - w opakowaniu 2 testy:
  • Test strumieniowy
  • Test płytkowy!
Test Ciążowy PINK DUO
Test Ciążowy PINK DUO
Test Ciążowy PINK DUO
Test Ciążowy PINK DUO
Test Ciążowy PINK DUO
Test Ciążowy PINK DUO
Nasz bestseller
status_iconProdukt dostępny
22,25 zł
/ szt. brutto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 49,00 zł

Dostępność produktu w sklepach

Test Ciążowy PINK DUO
Test Ciążowy PINK DUO

Opis produktu

Pink Strumieniowy Super Czuły – jeden z najdokładniejszych na rynku!

Pink Strumieniowy Super Czuły jest szybkim i wysoce czułym testem ciążowym służącym do wykrywania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) - hormonu, który występuje w moczu kobiet w ciąży. Czułość testu Pink Strumieniowy Super Czuły została ustawiona na 10 mIU/ml.
Zasada działania testu ciążowego oparta jest na reakcji hormonu hCG znajdującego się w moczu kobiety w ciąży z monoklonalnymi przeciwciałami anty-hCG, które zostały naniesione na test.

Wykonanie badania testem Pink Strumieniowy Super Czuły jest bardzo proste, wystarczy końcówkę testu skierować pod strumień moczu, a wynik w postaci barwnych prążków w okienku wynikowym uzyskuje się w czasie 1-4 minut.

 


PINK test ciążowy – jeden z najdokładniejszych na rynku!

Test Ciążowy Pink TEST to najczęściej wybierany w Polsce płytkowy test ciążowy. Potwierdzeniem jego popularności jest trzykrotnie przyznany tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości (w latach 2013, 2014, 2016).

Test ciążowy Pink to łatwe w użyciu i dokładne narzędzie, które pozwala przeprowadzić kobietom podejrzewającym ciążę szybkie badanie diagnostyczne, a wszystko to przy zachowaniu komfortu i pełnej prywatności! Za pomocą testu sprawdzamy stężenie hormonu hCG, który pojawia się w moczu kobiet w ciąży. Czułość diagnostyczna testu to 25 mIU/ml, a jego dokładność wynosi aż 99,9%.

Test ciążowy Pink zaleca się wykonać najwcześniej w pierwszym dniu po terminie przewidywanej miesiączki.

Do jego przeprowadzenia wystarczy próbka porannego moczu zebrana do suchego i czystego naczynia. W opakowaniu testu znajduje się płytkowy test ciążowy oraz pipetka, za pomocą której pobieramy z pojemnika 3 krople moczu, które następnie umieszczamy w okienku testowym płytki.

Wynik otrzymujemy już po upływie 2-5 minut. Nie należy go interpretować po czasie dłuższym niż 10 minut.

Rezultat pozytywny, będący potwierdzeniem ciąży, oznajmiają dwa różowe prążki. Jeśli na teście pojawił się tylko jeden prążek w strefie kontrolnej C, wynik jest negatywny i oznacza, że nie jesteśmy w ciąży. Brak prążków lub pojawienie się jednego prążka w strefie testowej T wskazuje na błąd i wynik nieważny. W takim przypadku należy powtórzyć badanie przy użyciu nowego testu ciążowego.

Przed przystąpieniem do badania należy koniecznie przeczytać załączoną do testu ulotkę informacyjną, jest to niezbędne do poprawnego przeprowadzenia analizy próbki moczu. Pamiętaj, że Pink TEST jest testem ciążowym jednorazowego użytku!

Skład opakowania:

Opakowanie zawiera wyposażenie niezbędne do przeprowadzenia 2 badań:

  • 1 foliową szczelnie zamkniętą kopertkę, w której znajdują się: 1 test Pink Super Czuły Test Ciążowy strumieniowy oraz 1 środek pochłaniający wilgoć
  • 1 foliową szczelnie zamkniętą kopertkę, w której znajdują się: 1 Pink Test Ciążowy płytkowy, 1 plastikowa pipetka oraz 1 środek pochłaniający wilgoć
  • 1 instrukcję wykonania testu

Przed wykonaniem badania należy przygotować zegarek, który będzie potrzebny do odmierzenia czasu odczytu wyniku testu.

 Materiał do badania: próbka moczu

Czas oczekiwania na wynik: Wynik otrzymujemy już po upływie 2-5 minut

 To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania
lub etykietą.

 

Do pobrania
Rękojmia do końca daty ważności testu

Rękojmia do końca daty ważności testu

Pytania innych klientów
Jak działa test ciążowy?
Test ciążowy funkcjonuje na zasadzie reakcji. Pojawiający się w moczu kobiety będącej w ciąży hormon hCG (gonadotropina kosmówkowa) reaguje na monoklonalne przeciwciała antv-hCG umieszczone w teście ciążowym. Im dłuższy jest czas od zapłodnienia, tym ilość hormonu hCG w moczu kobiety jest większa.
Jaki jest optymalny czas wykonania testu ciążowego?
Badanie z użyciem testu ciążowego Pink Super Czuły można przeprowadzić już po 6 dniach od momentu prawdopodobnego zapłodnienia. Najbardziej optymalnym momentem do zrobienia testu będzie jednak pierwszy dzień po upłynięciu terminu menstruacyjnego.
Czy próbka do badania musi pochodzić z moczu porannego?
I tak, i nie. Test ciążowy Pink Super Czuły możesz wykonać o dowolnej porze dnia, jednak w moczu porannym znajduje się największa ilość hormonu hCG, co pozwoli uzyskać najbardziej wiarygodny wynik badania.
Czy wyniki testu ciążowego Pink Super Czuły są wiarygodne?
Jak najbardziej. Test ciążowy Pink Super Czuły został poddany wielu szczegółowym badaniom klinicznym, z których wynika, że uzyskane wyniki takiego badania są dokładne w ponad 99,9%.
Jaka jest precyzyjność działania takiego testu ciążowego?
Test ciążowy Pink Super Czuły jest już w stanie wykryć hormon hCG o stężeniu nie mniejszym niż 10 mlU/ml. Z przeprowadzonych badań klinicznych wynika, że obecność innych hormonów obecnych w moczu nie wpływa na końcowy wynik testu. Chodzi tu przede wszystkim o hormon LH (lutropina do ilości 500 mlU/ml), hormon FSH, czyli folikulotropowy (do ilości 1000 mlU/ml) oraz TSH (hormon tyreotropowy do ilości 1000 μIU/ml).
Skąd mam mieć pewność, że test działa prawidłowo?
O tym, że test ciążowy Pink Super Czuły jest sprawny, świadczy pojawienie się podczas badania prążka w strefie kontrolnej C. Ten pasek oznajmia również, że badanie zostało wykonane prawidłowo.
Czy możliwe jest zafałszowanie wyników badania w wyniku oddziaływania jakichś innych czynników?
Owszem, jest to możliwe. Przykładowo, lekarstwa, w składzie których znajduje się hormon hCG, mogą doprowadzić do zafałszowania wyników i otrzymania dodatniego rezultatu testu ciążowego. Również niektóre schorzenia mogą wpływać na wynik badania ciążowego z uwagi na możliwość występowania podczas ich przebiegu podwyższonego poziomu hCG (np. torbiel jajnika, ciąża pozamaciczna, menopauza, itp.).
Od dłuższego czasu nie miesiączkuję, a test ciążowy wskazuje, że nie jestem w ciąży. Co powinnam zrobić?
Uzyskanie ujemnego wyniku testu ciążowego, o ile został on przeprowadzony w sposób prawidłowy, oznacza, że w Twoim moczu nie został wykryty hormon hCG i najprawdopodobniej nie jesteś w ciąży. Oczywiście test możesz powtórzyć po kilku dniach dla uzyskania całkowitej pewności. Jeżeli i wówczas uzyskach wynik negatywny, a problem z menstruacją będzie nadal występował, powinnaś zgłosić się do lekarza specjalisty.
Dodatni wynik testu. Co dalej?
Wynik pozytywny testu ciążowego oznacza duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. W takiej sytuacji powinnaś udać się do ginekologa, aby w stu procentach potwierdzić tę wiadomość oraz uzyskać dalsze wskazówki odnośnie ciąży.
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?
Skorzystaj z formularza zapytania lub zadzwoń pod numer801 000 977
Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady Farmaceuty

2022-08-24

Niepłodność – przyczyny, diagnostyka, badania

Niepłodność to nie to samo co bezpłodność. Niepłodność można leczyć. Dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn. Poznaj jej przyczyny, diagnostykę i leczenie.

więcej
2022-08-03

Owulacja - wszystko co powinnaś o niej wiedzieć

Owulacja, inaczej jajeczkowanie, to szczyt płodności w całym cyklu menstruacyjnym. Na podstawie obserwacji objawów możliwe jest zaplanowanie ciąży lub jej zapobieganie. Cykle mogą też być bezowulacyjne, czego następstwem jest problem z zajściem w ciążę.

więcej
2022-05-19

Problemy z zajściem w ciążę

Mogą być związane z kłopotami zdrowotnymi mężczyzny, kobiety lub obojga partnerów. Trudność z zajściem w ciąże może być związana z niepłodnością, która jest mylona z bezpłodnością - to nie to samo. Starania o dziecko można również wspierać wykonując odpowiednie testy.

więcej
2021-07-26

Wirtualny test ciążowy!

Poznaj 6 pytań, które przybliżą Cię do odpowiedzi, czy jesteś w ciąży

Pewne objawy, takie jak spóźniony miesiączka lub ból w klatce piersiowej, mogą sprawić, że stajesz się czujna...Zwłaszcza wtedy, gdy starasz się o dziecko bądź uprawiałaś seks bez zabezpieczenia.

Zanim kupisz test ciążowy i udasz się do lekarza, przejdź przez nasz wirtualny przegląd.

więcej
pixel