Nasz przegląd prezentów "na zdrowie" dla całej rodziny

2021-12-08
Nasz przegląd prezentów "na zdrowie" dla całej rodziny

Ho ho ho, nadszedł wreszcie grudzień! Święta tuż tuż! To ostatnie chwile na zakup idealnego podarunku pod choinkę. Niestety nie zawsze wybór prezentu dla bliskiej osoby jest taki oczywisty. Jeśli nie wiesz co podarować postaw na coś praktycznego, użytecznego. Coś „na zdrowie” to zawsze dobry wybór i satysfakcja gwarantowana. Oto przegląd naszych sprawdzonych, praktycznych prezentów na zdrowie, które zadowolą każdego. ·        

Pomysł dla Niej, dla Niego i dla całej rodziny.

 

Monitor zdrowia Check me.

Wersja Check Me Lite Cena: 1036,80 zł. 

Wersja Check Me Pro: Cena: 1987,20 zł. 

Aparat jest dostępy na stronie miniclinic.pl. 

Monitorowanie zdrowie w prezencie? Tak, to możliwe z aparatem Check me. Niewielki podręczny aparat mierzy jednocześnie EKG, tętno, czas trwania QRS, wysycenie tlenem hemoglobiny (Sp02), częstość tętna oraz indeks tętna. Obdarowany sprawdzi swoje zdrowie w dowolnym czasie i miejscu i przekaże je swojemu lekarzowi.  Co więcej,  monitor zawiera bezpłatne oprogramowanie do zarządzania danymi na komputerze. Przypomni także użytkownikowi, że musi wziąć leki!   

Pomysł dla Dziewczynki i Chłopca.               

 

Szczoteczka pulsacyjna Buzz od Dr Scott.

Dostępna jest w kolorze zielonym, niebieskim, różowym, czerwony i żółtym.

Cena: 21,99 zł.

Zdrowe zęby i zabawa w prezencie? Do kosza pełnego świątecznych słodkości dołącz coś na zdrowy ząb. Np. szczoteczkę  Buzz.  Szczoteczka pulsacyjna Buzz od Dr Scott wykonuje ruchy pulsacyjne, które poruszają główką szczoteczki do przodu i do tyłu z zadziwiającą prędkością 14 000 ruchów na minutę. Dzięki temu, płytka nazębna jest jeszcze skuteczniej rozbijana, co gwarantuje dziecku doskonałą ochronę przed próchnicą, kamieniem nazębnym, a także chorobami przyzębia. Dzięki zastosowaniu delikatnego włosia Tynex Du Pont szczoteczka nie powoduje podrażnień w buzi malucha. Buzz to doskonały prezent, bo jest kolorowa, na jej rączce znajdują się sympatyczni pomocnicy w postaci zwierzątek. Zamknięcie, w prezencie, zabezpieczy szczoteczkę przed bakteriami z zewnątrz. Buzz wyłączy się sama, po 2 minutach mycia.

Szczoteczka  manualna z minutnikiem Dr Scott.

Szczoteczki dziecięce z minutnikiem dostępne są w gamie kolorów dla chłopca i dziewczynki.

Cena: 9,99 zł.

Mycie zębów często kojarzy się naszym dzieciom z nudnym obowiązkiem. Ta szczoteczka to świetna alternatywa dla dobrej zabawy podczas mycia ząbków. Szczoteczka, która miga, gra, bądź mieni się kryształkami na pewno nie pozwoli się nudzić.  Dzięki niej rytuał mycia zębów zamieni się w jedną z ulubionych codziennych czynności. Migający minutnik informuje dziecko o czasie mycia zębów, ucząc je dobrych nawyków. Delikatne włosie Premium Tynex DuPont o zaokrąglonych końcówkach wyczyści dokładnie zanieczyszczenia i zadba o dziąsła. Rączka szczoteczki dopasowana jest do rączki malucha, a jej główka dostanie się w każdy zakamarek małej buźki.

Pomysł dla Seniora i Seniorki.

Ciśnieniomierz Komfort Plus.

Możliwość dokupienia oddzielnie akcesoriów.

Cena: 144,59 zł.

Ciśnienie pod kontrolą? Zadbaj o najbliższych Ci seniorów. Mężczyźni powyżej 55 roku życia i kobiety powyżej 65 roku życia są w grupie ryzyka wystąpienia nadciśnienia. Ciśnienie krwi powinno być często kontrolowane, dlatego warto mieć własny ciśnieniomierz. Ciśnieniomierz Komfort Plus Controly to urządzenia łatwe w obsłudze i wygodne. Komfort Plus umożliwia pomiar skurczowego i rozkurczowego ciśnienia krwi oraz tętna metodą oscylometryczną. Co więcej, czytelne i kontrastowe cyfry na wyświetlaczu zostały zaprojektowane szczególnie dla seniorów! Komfort Plus ma własną pamięć do 120 pomiarów dla 2 osób. Obdarowany może go zatem zabrać do lekarza na konsultację.

Pomysł dla przyszłej Mamy.

Medyczny Detektor tętna płodu JPD-100E.

Cena: 249,00 zł. 

 

Podaruj przyszłej mamie urządzenie do kontroli swojej ciąży! Dzięki detektorowi tętna płodu przyszła mama może usłyszeć bicie serca dzidziusia, a także zmierzyć jego puls. Urządzenie daje komfort codziennej kontroli płodu, by na bieżąco i w spokoju monitorować zdrowie maluszka. Aparat do słuchania bicia serca płodu pozwala na szybką ocenę prawidłowości wewnątrzmacicznego rozwoju płodu. Poza tym możliwość słuchania bicia małego serduszka wzmocni wieź z jego rodzicami już w czasie trwania ciąży.   

Pomysł dla Młodych Rodziców. 

Nebulizator Smart Mesh Bluetooth od Controly.

Pozwala dziecku bawić się podczas leczenia! Wystarczy wykonywać głębokie wdechy, aby łapać zabawne zwierzątka. Dzięki dołączonej do zestawu grze, która współpracuje z Twoim telefonem nebulizacja stanie się przyjemniejsza!

W zestawie pojemnik na lek, ustnik, maski dla dorosłego i dziecka, pokrowiec.  

Cena: 244,99 zł.

Skuteczna walka z infekcjami dróg oddechowych w prezencie? Tak, z nebulizatorem Smart Mesh od Controly. Nebulizator to element wyprawki, o którym łatwo zapomnieć, a jest niezastąpiony i przyda się wszystkim, zwłaszcza młodym rodzicom. Jest to aktualnie najbardziej popularne urządzenie do walki z infekcjami górnych i dolnych dróg oddechowych. Urządzenie rozpyla leki do terapii wziewnej do postaci bardzo drobnej mgiełki, której kropelki docierają aż do oskrzeli i płuc. W urządzeniu Smart Mesh II lekarstwo pompowane jest z dużą prędkością przez metalową, drżącą membranę z mikrootworami. Do zestawu dołączono dwie maseczki, które mogą być używane zarówno przez dorosłych jak i dzieci. Inhalator posiada trzy poziomy nebulizacji (niski/średni/wysoki) oraz funkcję auto-off, która wyłącza aparat po podaniu leku. Jego konstrukcja umożliwia wygodne korzystanie z niego w każdej pozycji dziecka. Za pomocą tego inhalatora można podawać wszystkie leki do inhalacji za wyjątkiem tych zawierających kwas hialuronowy. Zaletą nebulizatora siateczkowego jest ciche działanie i zdecydowanie szybsze niż nebulizatora tłokowego. Zatem nebulizator jest idealny dla młodszych dzieci. Jest niewielki i w wygodnym etui zmieści się w każdej walizce. 

Termometr INFRASCAN od Controly.

Termometr, który zmierzy temperaturę ciała, przedmiotu (np. butelki z mlekiem dla niemowlaka), a nawet pomieszczenia. 

Cena: 169,59 zł. 

Dobry termometr to "must have" wyprawki młodych rodziców. Temperatura malucha musi być pod stałą kontrolą. To możliwe z termometrem Infrascan od Controly- niezbędnikiem w szafce każdego Rodzica. Termometr mierzy temperaturę w uchu, na czole, temperaturę przedmiotu i otoczenia w 1 sekundę. Czytelny wyświetlacz zapewnia komfortowy odczyt wyników, poprzez sygnalizację 3 kolorami. To duże wsparcie w częstych przeziębieniach u dzieci. Zwłaszcza w nocy Rodzic może zmierzyć temperaturę podczas snu dziecka, nie budząc malucha Bezcenne! 

Ciesz się radością obdarowywania prezentami, a coś "na zdrowie" jest najcenniejszym podarunkiem, jakim możesz dać najbliższym osobom. 

Polecane

pixel