2022-11-23

Nasz przegląd prezentów na zdrowie

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym pragniemy podarować najbliższym prezenty od serca. Chcemy im pokazać, że są dla nas ważni i że się o nich troszczymy. Dlatego przygotowaliśmy dla Was przegląd prezentów, który pozwoli zadbać o ich zdrowie!

Podpowiemy jakie prezenty „na zdrowie” można podarować:

drugiej połówce,

seniorom,

młodym rodzicom,

przyszłej mamie, oraz najmłodszym członkom rodziny.  

Piękne, perfekcyjnie wykonane, niezawodne i niesamowicie praktyczne – takie właśnie są prezenty, które znajdziecie poniżej.

 

Medyczny Detektor tętna płodu JPD-100E 

Ten prezent zachwyci każdą kobietę, która oczekuje maleństwa! Okres ciąży to nie tylko radosne oczekiwanie, ale również czas zwiększonej czujności i uwagi skupionej na rozwijającym się w brzuchu dziecku. Na pomoc zestresowanym przyszłym mamom przychodzi nasz Medyczny Detektor tętna płodu JUMPER JPD-100E, który pozwoli w każdej chwili posłuchać bicia serca maluszka! Poręczne urządzenie sprawdzi się zarówno w domu, jak i na wyjeździe. Tętno płodu (FHR) pozwala stwierdzić, czy płód zdrowo się rozwija, wcześnie wykryć oznaki ewentualnego niedotlenienia płodu, niepokoju płodu czy zapętlenia pępowiny wokół szyi. Detektor pozwoli upewnić się, że potomek rozwija się prawidłowo i sprawić, że przyszła mama nie będzie się niepotrzebnie stresować. 

NEBULIZATOR SILENT PRO 

To idealny prezent dla przyszłych rodziców lub rodziców niemowlęcia, ale przyda się także u starszych dzieci i dorosłych. Super cichy, wygodny, mały i praktyczny nebulizator pozwoli na zaaplikowanie leków, które wymagają podania w postaci inhalacji. Do nebulizatora dołączone są maseczki w trzech rozmiarach, które umożliwiają zastosowanie ich w każdym wieku. W przypadku niemowląt sprawdzi się specjalna maseczka ze smoczkiem. Urządzenie to wesprze wszystkich członków rodziny w czasie przeziębienia i będzie niezastąpione w przypadku astmy czy zapalenia oskrzeli.

 

Termometr INFRASCAN do ucha i czoła 

Błyskawiczny, komfortowy i mierzący bezdotykowo temperaturę – idealnie sprawdzi się jako upominek dla rodziców maluszka. Pozwoli sprawdzić, czy dziecko nie ma gorączki, ale także zmierzy temperaturę pomieszczenia, wody do kąpieli czy nawet mleka! Dzięki unikalnej technologii wykorzystującej podczerwień, termometr Infrascan sprawdzi temperaturę ciała w bezpieczny sposób, bez konieczności dotykania i niepokojenia dziecka. Koniec ze stresem związanym z tym, że woda do kąpieli lub mleko są zbyt gorące lub zbyt chłodne!

 

 

Monitory Zdrowia 

Troszczysz się o zdrowie bliskiej osoby, ale nie możesz być stale na miejscu? A może ktoś bliski potrzebuje szczególnej czujności i potrzebujesz urządzenia, które zbada kilka parametrów naraz?  Monitory zdrowia to wielofunkcyjne urządzenia medyczne, które mierzą wiele parametrów zdrowia na raz - aparat EKG, holter EKG, monitor SpO2 w OBS, ciśnieniomierz, termometr i krokomierz w jednym! 

 

Idealne dla poszukiwaczy kompleksowych rozwiązań, w szczególności monitorowania stanu zdrowia osób z przewlekłymi chorobami sercowo-naczyniowymi, jak również narażonych na ich wystąpienie. Idealnie sprawdzi się jako upominek dla starszej osoby i zapewni poczucie kontroli nad swoim zdrowiem. Ten uniwersalny sprzęt wykryje nawet obturacyjny bezdech senny, sprawdzając się doskonale również w przypadku dzieci. Profesjonalne oprogramowanie do zarządzania danymi pozwoli mieć wszystkie informacje o najważniejszych parametrach zdrowotnych w jednym miejscu, co umożliwi późniejsze przekazanie ich np. lekarzowi prowadzącemu. To urządzenie to inwestycja w bezpieczeństwo i zdrowie Twoich bliskich! 

 

Ciśnieniomierz kieszonkowy

Mały, poręczny i wygodny ciśnieniomierz nadgarstkowy, który zmieści się w kieszeni, to idealna propozycja prezentu dla wszystkich którzy ciśnienie muszą mieć pod kontrolą. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi, czytelnemu wyświetlaczowi i zasilaniu za pomocą zaledwie 2 baterii AAA sprawdzi się u wszystkich, którzy lubią być mobilni. Zdecydowanie przyda się na wyjeździe, w podróży, czy też po prostu na codziennym spacerze. Można zabrać go wszędzie i zawsze mieć kontrolę nad swoim ciśnieniem!

 

 

Ciśnieniomierz Comfort Plus 

Wygoda, precyzja i nowoczesność tego niewielkiego urządzenia sprawiają, że będzie on świetnym upominkiem dla każdego, kto wymaga od ciśnieniomierza niezawodnego działania. Nadciśnienie dotyka coraz młodszych osób, a dzięki codziennej, regularnej kontroli, można je skuteczniej leczyć. Ten zautomatyzowany, cyfrowy ciśnieniomierz naramienny ważący niewiele ponad 200 gram, pozwoli bardzo dokładnie zmierzyć ciśnienie, a duży wyświetlacz ułatwi użytkowanie go osobom starszym.

 

 

Ciśnieniomierz Rodzinny 

Sprawdzi się idealnie jako prezent dla rodziców, teściów czy dziadków, a nawet całych rodzin! Ten funkcjonalny ciśnieniomierz naramienny posiada  opcję zapamiętywania ostatnich pomiarów. Wygodę użytkowania zapewni przełącznik A/B, który umożliwia komfortowe użytkowanie przez więcej niż jedną osobę. Ten precyzyjny, łatwy w obsłudze i posiadający czytelny wyświetlacz przyrząd to niezbędny zdrowotny gadżet w każdym domu.

 

 

 

Dr Scott szczoteczka z minutnikiem 

Szczególnego uroku nadaje jej rączka w formie – do wyboru np. pingwina lub pandy. Będzie to idealny prezent dla każdego malucha, którego chcemy zachęcić do mycia ząbków. Minutnik dopilnuje, by dziecko myło zęby przez odpowiedni czas, a migające światełko sprawi, że czynność ta może okazać się całkiem dobrą zabawą! Delikatne włosie Tynex DuPont jednocześnie dokładnie czyści i jest łagodne dla dziąseł. Do kosza pełnego słodkości dorzuć coś na zdrowy ząb. 

 

 

Dr Scott szczoteczka pulsacyjna BUZZ 

Kolorowa, wesoła i zachęcająca, ale co najważniejsze – skuteczna w myciu zębów! Szczoteczka ta będzie świetnym prezentem dla każdego dziecka. Unikalne włosie Tynex skutecznie czyści zęby, wibrując aż 14 000 razy na minutę! Zapewnia idealne czyszczenie przy jednoczesnym delikatnym traktowaniu dziecięcych dziąseł. Szczoteczka przyda się zarówno w domu, jak i na wycieczce, a jej urok z pewnością zachęci do częstego użytkowania.

 

 

Warto pomyśleć o świątecznych prezentach już teraz i nie zwlekać do ostatniej chwili, żeby były one lepiej dobrane do potrzeb obdarowanego. Prezenty pomagające w dbaniu o zdrowie na pewno będą udane i z pewnością po świętach nie zalegną odłogiem na półce. Odpowiednie upominki to również znak dla naszych bliskich, że ich kochamy i chcemy otaczać ich jak największą troską każdego dnia.

Polecane

pixel